Şuan buradasınız:   Anasayfa » Hakkımızda


Hakkımızda

Sanofi Grubu’nun Avrupa eşdeğer ilaç kuruluşu olan Zentiva, Avrupa’daki üçüncü büyük ve en hızlı büyüyen eşdeğer ilaç şirketidir. Zentiva, 15. Yüzyıla dayanan kökleriyle bugün, modern, yüksek kaliteli ve satın alınabilir ilaç geliştirmede en ön safta yer almaktadır.


Zentiva

Halen 800 milyonluk bir popülasyonu hedefleyen 32 adet pazarda faaliyet göstermekteyiz. Zentiva Çek Cumhuriyeti, Romanya, Slovakya ve Türkiye gibi çeşitli ilaç pazarlarında lider konumunda bulunmakta olup, diğer Batı, Orta ve Doğu Avrupa pazarlarında başarıyla genişlemektedir.

Başarımız, ana iş ortaklarımız, doktorlar, eczacılar ve hastalarla kurduğumuz yakın ve güçlü ilişkilerimiz zemininde yükselmektedir. Zentiva, yüksek kalitede eşdeğer ilaçlar sunmayı ve bir dizi eğitim ve destek programına erişimi taahhüt etmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz ana tedavi alanlarıyla örtüşmektedir. Önemli ürün gruplarımız anti-infektif ilaçlar ile kardiyovasküler hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıkları, kadın sağlığı ve gastrointestinal sistem hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçları içermektedir.

Zentiva, Orta ve Doğu Avrupa’da bulunmak üzere esas olarak dört adet üretim tesisi ile tüm pazarlara hızlı ve etkili bir biçimde ürün üretimi ve dağıtımını gerçekleştirebilmektedir. Tüm üretim ve tedarik hattımızda en yüksek ürün kalitesi ve güvenlik standartlarının devamlılığını sağlamaktayız. Gelişmiş ve modern üretim tesislerimizde yaklaşık 3000 kişi çalışmakta ve yılda 440 milyon ünite ürün üretilmektedir. Bu üretim kapasitesi, Zentiva’yı Avrupa’da hacim bazında en büyük ilaç üreticilerinden biri haline getirmektedir.

Zentiva, Sanofi'nin önemli bir parçası olup, tüm Avrupa’daki hastalara ve sağlık hizmeti sağlayıcılarına yüksek kaliteli, satın alınabilir ve güvenli ilaçlar sunmaktadır www.sanofi.com

Son güncelleme: 02.01.2012 21:28 


[ ↑ K obsahu ↑ ]

Sanofi-aventis, bu web sitesinde yalnızca sağlık çalışanları ve toplum için genel bilgilendirmeye yönelik bilgiler sunmaktadır. Bu bilgiler, hekim, diş hekimi ve eczacı gibi sağlık mesleği mensuplarının tavsiye, tedavi veya önerilerinin yerini tutmak amacını taşımamaktadır. Hastalıklarınız ve tedavinizle ilgili kişisel gereksinimleriniz konusunda hekiminizin tavsiyelerine uymanız önemlidir.