Şuan buradasınız:   Anasayfa » Hakkımızda » Misyonumuz ve Vizyonumuz


Misyonumuz ve Vizyonumuz


Zentiva, temelde hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışmaktadır. Amacımız, daha çok sayıda ülkede daha çok sayıda hastanın yüksek kaliteli ve aynı zamanda satın alınabilir ilaçlara erişimini artırmaktır. Daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefine bağlılığımız ve arzumuz, bizi sürekli olarak ilerleme ve vizyonumuzu gerçekleştirmemizi sağlayacak olan mümkün olan en iyi ilaçları geliştirmeye doğru sürüklemektedir.

ZentivaVizyonumuz

Uluslararası kalite ve iş güvenliği & sağlığı standartlarında, rekabetçi maliyetlerle üretim yaparak ve yeni ürün geliştirerek, Sanofi Grubu üretim tesisleri arasında lider olmak.

Misyonumuz

İlaç üretimi, jenerik ürün geliştirmek, rekabetçi maliyetlerle yüksek kalite standartlarında yerel ve uluslararası pazarlarda dünya çapında tanınan bir üretim merkezi olmak için biz:

  • Tüm süreçlerde Operasyonel mükemmelliyetçiliğe
  • Kapasite kullanımının artırılmasına için fırsatlara
  • Müşteri hizmet seviyesi ve memnuniyetinin artırılmasına
  • Global ve Uluslararası Standartlara uygun olarak kalite, uygunluk ve HSE sistemlerinin sürekli iyileştirilmesine
  • Verimli ve sürekli gelişmiş iş gücüne sahip olmaya

Odaklanmaktayız.


Son güncelleme: 09.08.2016 16:20 


[ ↑ K obsahu ↑ ]

Sanofi-aventis, bu web sitesinde yalnızca sağlık çalışanları ve toplum için genel bilgilendirmeye yönelik bilgiler sunmaktadır. Bu bilgiler, hekim, diş hekimi ve eczacı gibi sağlık mesleği mensuplarının tavsiye, tedavi veya önerilerinin yerini tutmak amacını taşımamaktadır. Hastalıklarınız ve tedavinizle ilgili kişisel gereksinimleriniz konusunda hekiminizin tavsiyelerine uymanız önemlidir.