Şuan buradasınız:   Anasayfa » Kariyer Olanakları » Zentiva’da Çalışmak


Zentiva’da Çalışmak

Zentiva Avrupa’nın önde gelen eşdeğer ilaç şirketlerinden biri olma yolundadır. Hızlı büyüyen bir şirket olarak, şirketimizin gelişimine ve amaçlarımıza ulaşmamıza katkı sağlayabilecek olan yetenekli ve başarma isteği olan kişileri arıyoruz. Biz biliyoruz ki başarımız çalışanlarımız ve onların gönülden bağlılık ve işlerine adanmışlıklarının altında kalmaktadır.


Biz Zentiva’da her bir çalışanımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişimine yardımcı olmaya gönülden bağlıyız. İnovasyonu teşvik eden ve bilgiyi tüm iş alanımızda yaygınlaştıran dinamik, pozitif ve ödüllendirici bir çalışma ortamı sunuyoruz. İşe alım, performans, ücretlendirme, eğitim ve gelişim, planlama ve analiz gibi alanlarda işgücü süreçlerinin verimlilikZentiva ve etkililiğini desteklemeyi amaçlayan, modern İK Enformasyon Sistemleri ve uygulamalarını kullanıyoruz. Zentiva, bir sanofi-aventis kuruluşu olarak, “Tek Şirket, Tek İK” organizasyon modelini destekleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ve programlarında stratejik global inisiyatife katılmaktadır.

Zentiva, ayrımcılık politikalarına karşı olup, saygı ve dayanışma değerlerimiz politikalarımıza yansımakta, değerlerimiz ve ana esaslarımız arasında yerlerini almaktadır.

Daha iyi bir gelecek için size ve hastaların yaşamlarına yatırım yapan başarılı bir organizasyonun bir parçası haline nasıl gelebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için, lütfen www.kariyer.net sitesini ziyaret ediniz.

Son güncelleme: 09.08.2016 11:30 


[ ↑ K obsahu ↑ ]

Sanofi-aventis, bu web sitesinde yalnızca sağlık çalışanları ve toplum için genel bilgilendirmeye yönelik bilgiler sunmaktadır. Bu bilgiler, hekim, diş hekimi ve eczacı gibi sağlık mesleği mensuplarının tavsiye, tedavi veya önerilerinin yerini tutmak amacını taşımamaktadır. Hastalıklarınız ve tedavinizle ilgili kişisel gereksinimleriniz konusunda hekiminizin tavsiyelerine uymanız önemlidir.